Yecder´de Yaşam
Yecder´de Yaşam

 

YEMEK

Okulumuzda sabah kahvaltısı ve öğle yemeği verilir. İkindi kahvaltıları ise velilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

Aylık menülerimiz, profesyonel aşçılarımız tarafından hijyenik ortamda çocukların damak tadına uygunluğu göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

 

SERVİS

Mahalle içi ve yakın semtlere servis hizmetimiz vardır. Servislerimizde çocuklara yardımcı olacak hosteslerimiz bulunmaktadır.

 

AİLE KATILIM ETKİNLİKLERİ

Aile çocuk eğitiminin ilk başladığı yerdir. Okul hayatında ise ailenin önemi yerini korumaya devam etmektedir. Bu sebeple hem aile-çocuk paylaşımlarına katkı sağlamak hem de okul-aile işbirliğini pekiştirmek adına Yecder Oyunevi olarak aile katılım etkinliklerini önemsiyoruz. Meslek tanıtımı, hikaye okuma, pasta, kurabiye vs. yapma, elişi yaptırma, grup oyunları gibi etkinliklerin yer aldığı aile katılımlarıyla keyifli zamanlar geçiriyoruz.

 

PROGRAMLAR

Nisan ayında yaptığımız Kutlu Doğum Programı ve Mayıs ayında yaptığımız Yılsonu Gösterisi programı ile öğrencilerimiz yıl boyunca öğrenmiş oldukları bilgileri sergileme fırsatı buluyorlar.

 

SOSYAL ETKİNLİKLER

Her ay sosyal etkinlikler düzenliyoruz. Bilim atölyeleri, doğa parkları, tiyatro, eğlence merkezleri çocuklarımızın en sevdiği mekanlar.

 

CUMA SELAMLAŞMASI

Her hafta Cuma vaktinde Yecder Oyunevi olarak bir araya geliyor, Peygamber efendimize (sav) salavatlar gönderip dualar ediyoruz. Paylaşmanın güzelliğini hissetmek için sadaka veriyor ve hediyeleşiyoruz

 

 

 


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Yunus Emre Camii Külliyesi Eğitim ve Kültür Derneği; cami merkezli bir hayatın inşası amacıyla kurulmuş, Mescid-i Nebevi'yi örnek alarak yola çıkmış bir sivil toplum kuruluşudur