Ön Kayıt Formu

Yenidoğan Anaokulu

Yenidoğan Anaokulu ve Kreş olarak bizler, okul öncesi eğitimi verirken aynı zamanda çocukların dini ve milli duygularını besleyecek değerler eğitiminin de yaşa ve seviyeye uygun olarak verilmesi gerektiğini düşünüyor, bu doğrultuda adımlar atıyoruz. Düşünen, sorgulayan, keşfeden, kendini özgürce ifa…

Samandıra Anaokulu

Her çocuk doğuştan gelen bir potansiyel ile hayata başlar ve bu potansiyeli eğitimle her geçen gün geliştirir ve şekillendirir. Zihinsel olarak en aktif olunan 3-6 yaş dönemi bu yeteneklerin keşfedilmesi, beslenmesi ve verimli hale getirilmesi için en uygun zamandır. Samandıra Kreş ve Anaokulu olara…

Sarıgazi Anaokulu

Okul öncesi eğitim alma şansına sahip öğrenciler, edindikleri sağlam temel ile eğitim hayatlarında başarıyı garantiledikleri gibi, sosyal gelişim süreçlerinde de akranlarına oranla farkedilir gelişmeler gösteriyorlar.

3-6 yaş arası oyun çocuğu olarak tabir edilen, biliş ve algılama yetkinliğinin en aktif olduğu dönemi, verimli hale getirip,çocukları oyun odaklı aktiviteler ile temel eğitime hazırlayan Sarıgazi Yunus Emre Kreş ve Anaokulu olarak bizler de aynı zamanda milli ve dini değerlerinde bu süreç içerisinde çocuğa kazandırılmasını düşünüyor ve bu yolda adımlar atıyoruz.

Her çocuğun yaş ve seviyelerine uygun eğitim müfredatımızda; akıl oyunları, beceri ve yetenek geliştirici aktiviteler, resim ve sanat faaliyetleri, değerler eğitimi, sosyal ve kültürel etkinlikler ile oyun ve spor yer almaktadır.

Sarıgazi anaokulu bedensel, zihinsel ve psikolojik olarak gelişimlerine katkı sağlayacak bu eğitimler aynı zamanda onların özgüvenlerinin pekişerek, yeteneklerini keşfetme ve ortaya koyma, toplumla uyum içinde yaşama, sabır, ödül ve kural kaidelerini de öğrenmelerine katkıda bulunacak.

‘’Ahlak’’ kavramının bir insana yakışacak en güzel giysi olduğunu düşünüyoruz ve bunun temelinin de dini bilgiler dahilinde atılacağına inanıyoruz. Bu sebeple çocukları önce öz benliğine sonra ailesine sonra çevresine ve daha sonra topluma sevgi gösterip, saygı duyacak erdemleri kazandırmak için uğraşıyoruz.

Aile ile bağları koparmadan, veli akademisi programlarımız ile bir yuva sıcaklığında ve şefkatinde çocuklarımızı kucakladığımız okulumuzda, herşey onların kendilerini özgür ve özel hissedeceği bir eğitim organizasyonu dahilinde hazırlanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatlarına uygun, zengin materyal ve eğitim setleri ile her biri alanında uzman eğitmenlerimizin göztiminde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizi aynı zamanda rehberlik servisimiz ile de destekleyerek, nitelikli ve kaliteli bir hizmet politikası yürütüyoruz.

Aynı zamanda yemek, servis ve bakım gereksinimleri içinde sahip olduğumuz alt yapımız ile her çocuğa ulaşabilmeyi, elinden tutabilmeyi ve geleceğe güvenle adım atmalarına yardımcı olabilmeyi hedefliyoruz.Bunun içinde YECDER vakfı bünyesinde En Uygun Sarıgazi Kreş Fiyatları ve güvenilir hizmet politikamız ile minik kalplere dokunmaya devam ediyoruz.