Ön Kayıt Formu

Yenidoğan Anaokulu

 

Yenidoğan Anaokulu ve Kreş olarak bizler, okul öncesi eğitimi verirken aynı zamanda çocukların dini ve milli duygularını besleyecek değerler eğitiminin de yaşa ve seviyeye uygun olarak verilmesi gerektiğini düşünüyor, bu doğrultuda adımlar atıyoruz.

Düşünen, sorgulayan, keşfeden, kendini özgürce ifade eden, topluma ve değerlerine duyarlı özgün bireyler yetiştirmeyi ilke edinen kurumumuz, aynı zamanda yeteneklerini ortaya çıkarıp desteklerken, bireysel farklılıklarını da göz önünde bulunduracak eğitim politikası yürütmektedir.

Oyun ve beceri odaklı eğitimlerimiz de dikkat ve konsantrasyon, akıl ve zeka oyunları, resim, boyama ve sanatsal etkinlikler, spor ve jimnastik, müzik, sosyal faaliyetler ve aile katılımlı etkinlikler yer almaktadır.

Bunun yanı sıra talepler doğrultusunda seviyeye uygun temel dini bilgiler, Kur’an-ı Kerim ve cüz eğitimi de programlarımız dahilinde yer almakta olup, islam ve ehli sünnet yolunda ilerleyen çocukları topluma kazandırmayı hedefliyoruz.

İnce ve kalın motor becerilerini destekleyici faaliyetler, bilişsel, işitsel, görsel, algısal yeteneklerin desteklenmesi ve öz bakım becerilerinin kazandırılmasını da amaç edinen kuruluşumuz, eğlendirirken öğretme prensibini benimsemektedir.

Çocukların özgür ve rahat hareket edebileceği oyun alanı ve atölyelerimiz, yemekhanemiz ve ortak kullanım alanlarımız, tamamen onların ihtiyaçlarına ve fiziksel özelliklerine uygun olarak dekore edilmiş olup, pandemi kurallarına uygun ve hijyenik olarak kullanımlarına sunulmaktadır.

Eğitimleri için uygun ekipman ve materyaller ile desteklediğimiz faaliyetlerinde onlara her biri alanında deneyimli ve uzman öğretmenler yardım etmekte, bireysel ve grup olarak onları temel eğitime adapte etmektedir.

Çocukların her türlü soru ve sorunlarında yardımcı olacak rehberlik servisimiz, taşıma ve beslenme desteğimizle tam teşekküllü ve donanımlı bir anaokulu hizmeti sunan kuruluşumuz aynı zamanda, En Uygun Yenidoğan Anaokulu Fiyatları ile her çocuğa ulaşılabilir bir okul öncesi eğitimin kapılarını aralıyor.

Hayatın bize sunduğu bir armağan olan çocukları, topluma kazandırırken aynı zamanda onların özündeki saflığı ve masumiyeti bozmadan, erdemli birer birey olarak yetişmeleri  amacı ile çıktığımız bu yola, bugün pek çok çocuğun önce hayatına sonrada kalbine dokunmuş olmanın gururunu yaşıyor, hedefimizden şaşmadan hizmetlerimize devam ediyoruz.